Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dabing

4. 3. 2009

Bohdan Tůma dabuje v Kobře 11 Semira Gerkhana.
V Bombách na 92.kilometru namluvil Chálida Mašárida.

Bohdan Tůma je ženatý a má dvě dcery. Vystudoval herectví na konzervatoři. Dva roky působil v armádním souboru Víta Nejedlého. Hrál také v divadlech, např.: role v Národním divadle, Divadle na zábradlí. Dabingu se věnuje od 15 let a stihl už nadabovat spoustu seriálu a filmů, z nichž za zmínku stojí třeba Kobra 11, Star Trek nebo South Park. Také moderoval v rádiu Zlatá Praha.Michal Holán se narodil v roce 1983 ve Slaném. Vystudoval hudebně dramatický obor na Státní konzervatoři v Praze a po škole se začal věnovat černému divadlu. Zahrál si v několika epizodních rolích, například v seriálech Místo v životě a Ordinace v růžové zahradě. Věnuje se dabingu, divadlu a filmu.Ve filmu dabuje Bena Jägera


 

Zdeněk Mahdal se narodil 10.6.1960, vystudoval slavnou čimelickou filmovou střední školu a pak herectví na JAMU. Po osmiletém angažmá v plzeňském divadle J.K.Tyla natrvalo přesídlil do Prahy, kde byl členem Divadla Jiřího Wolkra a Hudebního divadla v Karlíně.
Ve filmu dabuje Chrise Rittra
Je herec, díky "Prima jízdě" i známý moderátor, ještě známější dabér.

Zdeněk skvěle nadaboval třeba Kevina Costnera v Pomstě, v Robinu Hoodovi, v Hřišti snů, ale stejně nejlepší byl na prvního máje v Osobním strážci! Po "namlouvání" Stevena Seagala v Aljašce v plamenech prý měl velké a udřené ruce, jako kdyby tu roli hrál sám.

 

 

Aleš Procházka se narodil 18.4.1963 v Praze. Po vystudování Gymnázia Jana Nerudy absolvoval divadelní fakultu FAMU. Od roku 1986 byl členem Činoherního studia Ústí nad Labem. Od roku 1988 hostoval v Činoherním klubu Praha a byl členem Městského divadla v Kolíně.
Ve filmu dabuje Toma Kranicha
Od roku 1990 hraje v Divadle Pod Palmovkou, kde ho můžete vidět v "Nebezpečných vztazích" nebo v "Miláčkovi".

Dále daboval třeba Garyho Oldmana nebo profesora Snape v Harry Potterovi.

 

Michal Jagelka se narodil 17.4.1977 v Praze. Jeden rok studoval střední průmyslovou školu strojní. Poté studoval pražskou konzervatoř. První divadelní role dostal v Divadle konzervatoře (DIK).

Ve filmu dabuje Jana Richtra
Zahrál si v muzikále Vlčí srdce, který se ale řadil se mezi tzv. "nešťastné" projekty.

Michal Jagelka v Kobře 11 nadaboval postavu Jana Richtera. Skvěle také nadaboval gestapáka Herr Flicka ze seriálu Haló, Haló. Další dabing nám předvedl třeba v seriálu Krok za krokem (postava JT Lamberta). Dále také moderoval rádio Zlatá Praha.

 

Jakub Saic dabuje v Kobře 11 Andrého Fuxe. Dále daboval třeba Sandersona v Zachraňte Villyho.

Jakub Saic je také herec, často hraje v pohádkách nebo v Divadle na prádle.

Jaroslava Brousková se narodila roku 1950 v Praze. Je manželkou herce Ladislava Potměšila.

V Kobře 11 dabuje šéfovou Annu Engelhardtovou. Dabovala také například Dolores Umbridgeovou v Harrym Potteru číslo pět.

V seriálu TV Nova Ulice hraje sociální pracovnici Alenu Houdkovou.

 

Jaroslav Kaňkovský dabuje v Kobře 11 postavu Dietera Bonratha. Je ale až druhý dabér Dietera, předtím ho daboval někdo jiný.

Jaroslav Kaňkovský už daboval takové filmy a seriály jako Ztraceni, Moulin Rouge, Příšerky s.r.o., Shrek 3, Karlík a továrna na čokoládu.

 

Karel Chromík se narodil v roce 1937. V Kobře 11 dabuje Horsta Herzbergera.